این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 

 
• ...
کد رهگیری مرسولات پستی
با توجه به تماس های پژوهشگران در مورد کد رهگیری مرسولات پستی...
1395/06/17 ادامه مطلب


دریافت چکیده مقالات به همراه اصل مقالات
با توجه به تماس های مکرر پژوهشگران محترم مبنی بر تمدید زمان ارسال چکیده شورای سیاستگزاری کنفرانس، زمان ارسال مقاله را تا تاریخ 10 مرداد ماه تمدید نمود...
1395/05/06 ادامه مطلب


ابلاغ مصوبه لزوم ثبت همایش در ISC توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری
ازآنجا که تنها کنفرانسهای ملی و بین المللی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت علوم و همچنین طبق آئین نامه و دستورالعمل برگزاری " همایش های علمی -پژوهشي" دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
1395/03/29 ادامه مطلب


اهدای مکمل دیپلم(دیپلم افتخار اروپایی) از شورای اروپا
به منظور ارج نهادن به پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز، با توجه به نتیجه رسیدن مذاکرات و لغو کامل تحریم ها، بالاخره پس از تلاش های شبانه روزی و همکاری آکادمی شورای اروپا امکان ثبت و صدور مکمل دیپلم(diploma supplement label) مورد تایید اتحادیه اروپا فراهم آمد. این مدرک پس از پایان مراسم برگزاری کنگره به پژوهشگران محترم اعطا می گردد.
1395/01/30 ادامه مطلب


انتشار و نمایه سازی رایگان مقالات انگلیسی کنگره در ژورنال بین المللی
کلیه مقالات پژوهشگران که به زبان انگلیسی به دبیرخانه کنگره ارسال و مورد پذیرش نهایی داوران قرار گرفته است در ژورنال بین المللی با نمایه سازی گسترده و مقالات فارسی در ویژه نامه ژورنال بصورت رایگان انتشار خواهد یافت.
1395/01/28 ادامه مطلب


عضویت کلیه شرکت کنندگان کنگره در ISCDBU و صدور گواهینامه بین المللی
ضمن عضویت کلیه شرکت کنندگان کنگره در جامعه بین المللی توسعه ارتباطات بین دانشگاهی (ISCDBU)، گواهی حضور از طرف جامعه فوق برای تمامی پژوهشگران صادر خواهد شد. ضمنا" برای اعضای همکاری کننده در کمیته علمی و داوران کنگره حکم...
1395/01/23 ادامه مطلب


صدور Certificate حضور در کارگاه توسط موسسه بین المللی GOWER انگلستان
با هدف ایجاد ارزش افزوده برای حضور پژوهشگران در کنگره، شورای سیاستگزاری موفق به انعقاد قرارداد با موسسه بین المللی GOWER انگلستان به نمایندگی هندوستان گردید تا برای کلیه ثبت نام کنندگان (دارنده پنل و همراهان درصورت ثبت نام کامل) Certificate معتبر بین المللی حضور در کارگاه توسط سازمان مذکور صادر گردد.
1395/01/21 ادامه مطلب


دعوت به همکاری در عضویت کمیته علمی و داوران کنگره
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و یا سوابق علمی و پژوهشی درخشانی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنگره دعوت می گردد.
1395/01/19 ادامه مطلب


پذیرش مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی
کلیه مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی مورد پذیرش کنگره می باشد. دبیرخانه ضمن دریافت مقالات علمی پژوهشی و تحلیلی، مقالات مروری با موضوعات جدید را نیز مورد پذیرش قرار می دهد. اولویت پذیرش و ارائه سخنرانی در کنگره با مقالات پژوهشی می باشد.
1395/01/18 ادامه مطلب


نکات بسیار مهم قبل از ثبت نام و ارسال مقاله
پژوهشگران محترم، قبل از انجام ثبت نام در سامانه کاربران کنگره و ارسال مقاله لازم است نکات مندرج در این اطلاعیه را مطالعه و بر اساس آن اقدام نمائید.
1395/01/17 ادامه مطلبسه شنبه 25 مهر ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان و کمیته علمی از: